Jak používat nástroj volnedomeny.cz

Pokud se zajímáte o doménové spekulanství nebo jen jednoduše potřebujete doménu snadno a rychle zaregistrovat, tak začněte využívat náš nový nástroj, který je pro tyto účely jako dělaný. Nástroj VolnéDomény.cz slouží především k instantnímu ověření, zda je doména, o kterou se zajímáte, volná a připravená k registraci. 

Nicméně kromě této základní funkce, má množství doplňků, které vám práci s doménami usnadní. Rád bych vám vyprávěl příběh, jak volnedomeny.cz pomohli mě, protože si myslím, že z mé zkušenosti můžete bohatě čerpat i vy.

O doménové spekulanství se zajímám už od roku 2007, ale vážněji se mu věnuji až v poslední době. Obchodování s doménami mě baví a částečně i živí. Pro moji práci a vyhledávání nových obchodních příležitostí na českém trhu jsem vždy používal vyhledávač webu nic.cz, ale jeho funkce mi nikdy nepřišly dostatečné. To, co mi na českém internetu chybělo, je nástroj, který by se alespoň částečně podobal webu volnedomeny.cz.

Chcete se dozvědět díky čemu vás nástroj volnedomeny.cz potěší?

Už vás nikdy nečeká žádné zdlouhavé naťukávání každé domény a uvěřovaní na různých místech, zda je doména dostupná i v jiných "národních" či generických koncovkách. VolnéDomény.cz prostě šetří čas. A jak je známo, čas jsou peníze.

Prohlédněte si další nejzajímavější funkce nástroje

Kromě rychlého vyhledávání volných domén, nabízí nástroj další vychytávky, které můžete poznat:

  • chytré ukládání volných domén pro finální výběr
  • hromadné hledání mezi doménovými jmény
  • nabídka prémiových domén na prodej
  • online test kvality domény

Chytré ukládání

Díky nástroji volnedomeny.cz můžete nyní snadno zkontrolovat, jaké domény už jste hledali, a které teprve čekají na prozkoumání. V historii hledaných domén můžete zobrazit posledních 5 - 50 hledaných domén. Funkce se vám bude hodit především tehdy, pokud jste stejně zapomnětliví jako já:-)

Hromadné vyhledávání

Určitě se mezi vámi nacházejí opravdu schopní doménoví spekulanti, kteří mají připravené seznamy obsahující desítky doménových jmen, které potřebují prověřit. Právě pro vás jsme vytvořili funkci hromadného ověření. Do vyhledávacího formuláře máte možnost vložit až 10 různých doménových jmen, které vám rádi prověříme.

Domény na prodej

Prodáváte zajímavou doménou? Neváhejte a vložte ji k nám. Na webu volnedomeny.cz můžete jednoduše prodat zajímavé domény. Stačí navolit, zda prodáváte doménu i s obsahem či nikoliv, kolik si za ni představujete a můžete ji veřejně vystavit. Kde jinde je lepší místo pro prodej domén, než tam, kam chodí ostatní domény nakupovat...

Nejste si jisti, zda máte vhodnou doménu? Udělejte si náš test!

Pro začátečníky jsme připravili test vhodnosti domény. Stačí, když během chvíle odpovíte na deset nejpodstatnějších otázek a ihned zjistíte, zda jste vybrali vhodnou či nevhodnou doménu.

Závěr

Článkem jsme vám představili nejzajímavější funkce online nástroje pro vyhledávání domén. Neváhejte a vyzkoušejte je ještě dnes.

Komentáře   

 
-1 #1 Marek Kupec 2014-09-14 08:03
Dobrý den, zajímá mne, zda je volná doména www.opava.cz a co pro to mám udělat, abych ji získal.
Citovat
 

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích:

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Nabídnout vlastní doménu

Zařaďe Vaší doménu do seznamu domén na prodej na volnedomeny.cz

VLOŽIT DOMÉNU

Ověřte si volnost domény

Nejnovější články na blogu

Dobře promyšlená změna domény

Bydlíte na dobré adrese? Pak má vaše nemovitost určitě vysokou cenu na trhu. To samé platí i ve světě internetu – ovšem s tím rozdílem, že vy sami rozhodujete o tom, jak bude vaše adresa znít. Na internetu navíc doménu lze změnit, takže se tohoto kroku nemusíte bát.

Na čem postavit stránky, když už máte doménu?

Pokud už máte doménu a právě řešíte, na čem své stránky postavit, nechte se inspirovat naším výběrem 5 nejlepších nástrojů pro tvorbu webových stránek. Některé jsou zcela univerzální, jiné se specializují například na tvorbu e-shopů.

.

O VolnéDomény.cz

VolnéDomény.cz vám pomohou s nalezením vhodných domén pro vaše stránky. Chytré hledání volných domén, hromadné hledání a nabídka prémiových jmen jsou připraveny pro vás úplně zdarma.

Obchodní podmínky | Kontakt | O projektu | Získat hosting | Registrovat doménu