O projektu VolnéDomény.cz

Projekt VolnéDomény.cz vznikl v roce 2013 pro všechny, kteří chtějí jednoduše nalézt vhodná doménová jména pro své nové internetové stránky. Web byl založený, protože v České republice neexistoval podobný nástroj, který by uměl jednoduše kontrolovat volné domény a chytře ukládat nejlepší doménová jména pro finální výběr adresy. Chybějícími funkcemina českém internetu byly i hromadné hledání mezi doménovými jmény, nabídka prémiových domén na prodej, online test kvality vybrané domény a informační blog s doménovou tématikou. Tyto všechny části nyní najdete na jednom místě na VolnéDomény.cz.

Stránky založila společnost Lepidus s.r.o., která nabízí své služby internetového marketingu na webu Včeliště.cz. VolnéDomény.cz slouží všem budoucím i stávajícím majitelům webových stránek a doménových jmen bezplatně.

Máte jakýkoliv dotaz či nápad, který byste nám chtěli zaslat? Kontaktujte nás prosím pomocí následujícího formuláře:

Kontaktujte nás

Nabídnout vlastní doménu

Zařaďe Vaší doménu do seznamu domén na prodej na volnedomeny.cz

VLOŽIT DOMÉNU

Ověřte si volnost domény

Nejnovější články na blogu

Dobře promyšlená změna domény

Bydlíte na dobré adrese? Pak má vaše nemovitost určitě vysokou cenu na trhu. To samé platí i ve světě internetu – ovšem s tím rozdílem, že vy sami rozhodujete o tom, jak bude vaše adresa znít. Na internetu navíc doménu lze změnit, takže se tohoto kroku nemusíte bát.

Na čem postavit stránky, když už máte doménu?

Pokud už máte doménu a právě řešíte, na čem své stránky postavit, nechte se inspirovat naším výběrem 5 nejlepších nástrojů pro tvorbu webových stránek. Některé jsou zcela univerzální, jiné se specializují například na tvorbu e-shopů.

.

O VolnéDomény.cz

VolnéDomény.cz vám pomohou s nalezením vhodných domén pro vaše stránky. Chytré hledání volných domén, hromadné hledání a nabídka prémiových jmen jsou připraveny pro vás úplně zdarma.

Obchodní podmínky | Kontakt | O projektu | Získat hosting | Registrovat doménu