O projektu VolnéDomény.cz

Projekt VolnéDomény.cz vznikl v roce 2013 pro všechny, kteří chtějí jednoduše nalézt vhodná doménová jména pro své nové internetové stránky. Web byl založený, protože v České republice neexistoval podobný nástroj, který by uměl jednoduše kontrolovat volné domény a chytře ukládat nejlepší doménová jména pro finální výběr adresy. Chybějícími funkcemina českém internetu byly i hromadné hledání mezi doménovými jmény, nabídka prémiových domén na prodej, online test kvality vybrané domény a informační blog s doménovou tématikou. Tyto všechny části nyní najdete na jednom místě na VolnéDomény.cz.

Stránky založila společnost Lepidus s.r.o., která nabízí své služby internetového marketingu na webu Včeliště.cz. VolnéDomény.cz slouží všem budoucím i stávajícím majitelům webových stránek a doménových jmen bezplatně.

Máte jakýkoliv dotaz či nápad, který byste nám chtěli zaslat? Kontaktujte nás prosím pomocí následujícího formuláře:

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích:

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Nabídnout vlastní doménu

Zařaďe Vaší doménu do seznamu domén na prodej na volnedomeny.cz

VLOŽIT DOMÉNU

Ověřte si volnost domény

Nejnovější články na blogu

Soutěž o 5 registrací .cz domény

Rádi bychom vás informovali, že na našem webu Volnédomény. cz vyhlašujeme soutěž. Můžete v ní vyhrát celkem 5 ročních registrací .

Jak používat nástroj volnedomeny.cz

Pokud se zajímáte o doménové spekulanství nebo jen jednoduše potřebujete doménu snadno a rychle zaregistrovat, tak začněte využívat náš nový nástroj, který je pro tyto účely jako dělaný. Nástroj VolnéDomény. cz slouží především k instantnímu ověření, zda je doména, o kterou se zajímáte, volná a připravená k registraci.

O VolnéDomény.cz

VolnéDomény.cz vám pomohou s nalezením vhodných domén pro vaše stránky. Chytré hledání volných domén, hromadné hledání a nabídka prémiových jmen jsou připraveny pro vás úplně zdarma.

Kontakt | O projektu | Získat hosting | Registrovat doménu