Soutěž o 5 registrací .cz domény

Rádi bychom vás informovali, že na našem webu Volnédomény.cz vyhlašujeme soutěž. Můžete v ní vyhrát celkem 5 ročních registrací .cz domén, které nejsou obsazené. Do soutěže se zapojíte tak, že vyplníte krátký dotazník skládající se z 5 otázek. Abyste postoupili, musíte zodpovědět všechny otázky správně. Jestliže vás takových bude více, zvítězí ten, kdo vyplnil a odeslal formulář dříve. Nebojte se ale, na všechny otázky můžete snadno nalézt odpovědi buď přímo zde na našem blogu, nebo jinde na internetu.

Soutěž bude ukončena 19. listopadu 2013 a vyhlášena následující den. Výherci budou kontaktováni emailem.

Celkově rozdáme výhercům pět registrací .cz domény.

  • 1. místo obdrží tři registrace .cz domény.
  • 2. místo - 3. místo získá po jedné registraci .cz domény.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz ohledně soutěže, neváhejte mě kontaktovat na můj email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Jinak nečekejte a pusťte se na následujícím odkaze do soutěžení.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích:

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Nabídnout vlastní doménu

Zařaďe Vaší doménu do seznamu domén na prodej na volnedomeny.cz

VLOŽIT DOMÉNU

Ověřte si volnost domény

Nejnovější články na blogu

Dobře promyšlená změna domény

Bydlíte na dobré adrese? Pak má vaše nemovitost určitě vysokou cenu na trhu. To samé platí i ve světě internetu – ovšem s tím rozdílem, že vy sami rozhodujete o tom, jak bude vaše adresa znít. Na internetu navíc doménu lze změnit, takže se tohoto kroku nemusíte bát.

Na čem postavit stránky, když už máte doménu?

Pokud už máte doménu a právě řešíte, na čem své stránky postavit, nechte se inspirovat naším výběrem 5 nejlepších nástrojů pro tvorbu webových stránek. Některé jsou zcela univerzální, jiné se specializují například na tvorbu e-shopů.

.

O VolnéDomény.cz

VolnéDomény.cz vám pomohou s nalezením vhodných domén pro vaše stránky. Chytré hledání volných domén, hromadné hledání a nabídka prémiových jmen jsou připraveny pro vás úplně zdarma.

Obchodní podmínky | Kontakt | O projektu | Získat hosting | Registrovat doménu