Soutěž o 5 registrací .cz domény

Rádi bychom vás informovali, že na našem webu Volnédomény.cz vyhlašujeme soutěž. Můžete v ní vyhrát celkem 5 ročních registrací .cz domén, které nejsou obsazené. Do soutěže se zapojíte tak, že vyplníte krátký dotazník skládající se z 5 otázek. Abyste postoupili, musíte zodpovědět všechny otázky správně. Jestliže vás takových bude více, zvítězí ten, kdo vyplnil a odeslal formulář dříve. Nebojte se ale, na všechny otázky můžete snadno nalézt odpovědi buď přímo zde na našem blogu, nebo jinde na internetu.

Soutěž bude ukončena 19. listopadu 2013 a vyhlášena následující den. Výherci budou kontaktováni emailem.

Celkově rozdáme výhercům pět registrací .cz domény.

  • 1. místo obdrží tři registrace .cz domény.
  • 2. místo - 3. místo získá po jedné registraci .cz domény.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz ohledně soutěže, neváhejte mě kontaktovat na můj email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Jinak nečekejte a pusťte se na následujícím odkaze do soutěžení.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích:

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Nabídnout vlastní doménu

Zařaďe Vaší doménu do seznamu domén na prodej na volnedomeny.cz

VLOŽIT DOMÉNU

Ověřte si volnost domény

Nejnovější články na blogu

Soutěž o 5 registrací .cz domény

Rádi bychom vás informovali, že na našem webu Volnédomény. cz vyhlašujeme soutěž. Můžete v ní vyhrát celkem 5 ročních registrací .

Jak používat nástroj volnedomeny.cz

Pokud se zajímáte o doménové spekulanství nebo jen jednoduše potřebujete doménu snadno a rychle zaregistrovat, tak začněte využívat náš nový nástroj, který je pro tyto účely jako dělaný. Nástroj VolnéDomény. cz slouží především k instantnímu ověření, zda je doména, o kterou se zajímáte, volná a připravená k registraci.

O VolnéDomény.cz

VolnéDomény.cz vám pomohou s nalezením vhodných domén pro vaše stránky. Chytré hledání volných domén, hromadné hledání a nabídka prémiových jmen jsou připraveny pro vás úplně zdarma.

Kontakt | O projektu | Získat hosting | Registrovat doménu